Strona: Finał VII Międzyuczelnianego Konkursu z Zakresu Rachunkowości / Wydział Zarządzania

Finał VII Międzyuczelnianego Konkursu z Zakresu Rachunkowości

2016-12-21
, red.  Grzegorz Lew
Fot. A. Surowiec / PRz

W dniu 14 grudnia 2016 r. w obecności Pani dr hab. Marty Pomykały, prodziekana ds. kształcenia Wydziału Zarządzania odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie VII Międzyuczelnianego Konkursu z Zakresu Rachunkowości oraz wręczenie dyplomów wraz z nagrodami rzeczowymi dla laureatów. Konkurs organizowany jest przez Koło Naukowe ASSETS. Pierwsze miejsce wywalczyła Alicja Góra (studentka Politechniki Rzeszowskiej kierunek zarzadzanie II stopień), miejsce drugie zajął Maciej Wierzbicki (student Uniwersytetu Rzeszowskiego kierunek ekonomia II stopień), trzecie miejsce Aneta Szynal (studentka Politechniki Rzeszowskiej kierunek finanse i rachunkowość I stopień). Na uwagę zasługuje fakt, iż osoby, które zajęły pierwsze i drugie miejsce skończyły I stopień studiów na Politechnice Rzeszowskiej kierunek finanse i rachunkowość.

W imieniu władz Wydziału Zarządzania oraz opiekunów koła dr Grzegorza Lew oraz mgr Agnieszki Lew serdecznie gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie, a w szczególności osobom, które zajęły trzy pierwsze miejsca.

Dziękujemy sponsorom Konkursu. Szczególne podziękowania przekazujemy na ręce Pana prof. dr hab. Grzegorza Masłowskiego prorektora ds. kształcenia Politechniki Rzeszowskiej.