Habilitacja dr. inż. Grzegorza Lwa

10-02-2017 r.
, red. Piotr Cyrek

Uchwałą z dnia 9 lutego 2017 r. Rada Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu nadała dr. inż. Grzegorzowi Lwowi stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu.

Stopień naukowy został nadany na podstawie całego dorobku naukowego, w ramach którego ostatnio wydaną publikacją była monografia „Rachunek kosztów klienta w zarządzaniu przedsiębiorstwem handlowym”.

Powrót do listy aktualności