Strona: Medal „Primus Inter Pares” dla najlepszego absolwenta Wydziału Zarządzania / Wydział Zarządzania

Medal „Primus Inter Pares” dla najlepszego absolwenta Wydziału Zarządzania

2016-12-15
, red.  Tadeusz Olejarz
fot. A. Surowiec / PRz

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej – 15 grudnia br. – sześciu najlepszych tegorocznych absolwentów, reprezentujących każdy z wydziałów Uczelni, otrzymało medale „Primus Inter Pares” przyznawane przez Fundację Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej. JM Rektor oraz p. Tadeusz Gratkowski z Fundacji Rozwoju PRz, wręczyli wyróżnionym absolwentom specjalne dyplomy i nagrody pieniężne.

Z Wydziału Zarządzania laureatem medalu „Primus Inter Pares” została mgr inż. Joanna Woźniak. Aktualnie zatrudniona na stanowisku asystenta w Katedrze Systemów Zarządzania i Logistyki.

Gratulacje!