Strona: Na studenckie wczasy nigdy nie ma kasy czyli turystyka i przedsiębiorczość w studenckim wydaniu / Wydział Zarządzania

2016-12-21
, red.  Tymoteusz Mazurkiewicz
Fot. T. Mazurkiewicz

W dniu 15 grudnia 2016 r. Koło Naukowe “Tuptuś“ działające przy Katedrze Ekonomii WZ pod kierownictwem dr inż. Artura Steca zorganizowało kolejną edycję spotkania z niekonwencjonalną turystyką pt. “Na studenckie wczasy nigdy nie ma kasy czyli turystyka i przedsiębiorczość w studenckim wydaniu”. Już po raz czwarty KN Tuptuś zebrał wyjątkowych podróżników, którzy zwiedzili najdalsze zakątki świata przy niewielkim nakładzie finansowym i którzy zechcieli podzielić się swoimi bogatymi doświadczeniami. Wydarzenie otworzył prodziekan Wydziału Zarządzania dr Tadeusz Olejarz. O sukcesie wydarzenia może świadczyć ilość uczestników którzy szczelnie zapełnili aulę S-1.