Strona: 19 czerwca podsumowanie szkolenia programu Legia Akademicka / Wydział Zarządzania

19 czerwca podsumowanie szkolenia programu Legia Akademicka

2019-06-12
Źródło: prz.edu.pl

W dniu 19 czerwca odbędzie się na Politechnice Rzeszowskiej uroczystość zakończenia części teoretycznej programu Legia Akademicka. Początek o godz. 11:00 w budynku V (aula V-1). W trakcie spotkania ok. 180 studentów z Politechniki i innych rzeszowskich uczelni odbierze zaświadczenia i karty powołania na ćwiczenia wojskowe. Organizatorem spotkania jest Biuro Legii Akademickiej Politechniki Rzeszowskiej.

Podczas uroczystości JM Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski otrzyma dyplom uznania dla za zajęcie II miejsca wśród uczelni w Polsce w zakresie naboru studentów do programu Legii Akademickiej.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie pokaz uzbrojenia, wyposażenia i wyszkolenia żołnierzy 21. Brygady Strzelców Podhalańskich i 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej. Zapraszamy!