Strona: W dniach 29-30 maja 2019 r. zapraszamy na Konferencję "Lwy Rachunkowości. Praktyczny wymiar finansów i księgowości" / Wydział Zarządzania

2019-05-20

W dniach 29–30 maja 2019 r. odbędzie się XVI Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Lwy Rachunkowości. Praktyczny wymiar finansów i księgowości” organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS działające przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, którego prezeską jest Kamila Zalewska, a opiekunami naukowymi dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz oraz dr Agnieszka Lew. Konferencja odbywać się będzie w budynku P. Sala P24. Rozpoczęcie o godz. 11.30.

Podczas dwudniowego spotkania wystąpią zaproszeni prelegenci oraz studenci z całej Polski. Uczestnicy będą również mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach tematycznych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rachunkowością i finansami.