Strona: 5 marca 2019 r. wykład o programie edukacji wojskowej / Wydział Zarządzania

5 marca 2019 r. wykład o programie edukacji wojskowej

2019-02-27
, red.  Piotr Cyrek

Nie ulega wątpliwości, że uczestnictwo w Programie Legia Akademicka to jedna z najlepszych decyzji, jaką podjęłam w ubiegłym roku – mówi st. szer. rez. Jadwiga Korszniak, studentka kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna pozwoliły mi uzyskać wiedzę w zakresie obronności i wojskowości. Obecność w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej im. Wiceadmirała Józefa Unruga w Ustce to czas próby siły mojego charakteru i szansa sprawdzenia siebie oraz własnych możliwości. Legia Akademicka pozwoliła mi przeżyć wspaniałą przygodę, zawrzeć wiele nowych znajomości, a przede wszystkim uzyskać jakże cenne doświadczenie. Zachęcam wszystkich studentów do wstąpienia w szeregi Legii Akademickiej.

Wszystkich studentów zainteresowanych programem edukacji wojskowej zapraszamy na wykład otwarty, który odbędzie się 5 marca br. o godzinie 12.00 w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej przy al. Powstańców Warszawy 12. Wykład pt. „Szkolenie wojskowe studentów – Legia Akademicka” wygłosi płk. dr inż. Marek Barć – kierownik Biura ds. Legii Akademickiej na Politechnice Rzeszowskiej.