Strona: Bądź mądry: oszczędzaj, inwestuj, a przede wszystkim chroń pieniądze / Wydział Zarządzania

Bądź mądry: oszczędzaj, inwestuj, a przede wszystkim chroń pieniądze

2020-12-03
, red.  Piotr Cyrek

W dniu 20 listopada 2020 r. studenci Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej mieli możliwość uczestnictwa w dwóch wykładach online: „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni” i „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”.

Przeprowadził je Krzysztof Ostafiński – dyrektor Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem (www.nzb.pl ). Spotkanie odbyło się w ramach wieloletniej współpracy z programami edukacyjnymi, które powstały z inicjatywy Związku Banków Polskich i Grupy BIK.

Koordynatorem Programu NZB na Wydziale Zarządzania jest dr inż. Mirosław Sołtysiak.

Więcej o programach edukacyjnych na www.nzb.pl i www.bde.wib.org.pl