Strona: Czy istnieje "Behind the door - świat za drzwiami"? / Wydział Zarządzania

Czy istnieje "Behind the door - świat za drzwiami"?

2020-11-30
, red.  Aleksandra Paździor

23 listopada 2020 r. odbyła się I edycja Konferencji Naukowej „Behind the door – świat za drzwiami”. Organizatorem było Studenckie Koło Naukowo-Badawcze Turystyki "Tuptuś". Tegoroczna odsłona wydarzenia swoją tematyką obejmowała zagadnienia związane z turystyką w czasach kryzysu.

W konferencji uczestniczyło 27 reprezentantów kół naukowych działających na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Czynny udział wzięli również członkowie Komitetu Naukowego, w skład którego wchodzili dr inż. Artur Stec (przewodniczący), dr inż. Paulina Bełch, mgr Jan Polaszczyk oraz mgr Damian Gębarowski.

Po zakończeniu każdego z trzech odbytych paneli toczyła się ożywiona dyskusja. Wnioski wyniesione z zaprezentowanych prelekcji pozwoliły w większym stopniu zobrazować sytuację branży turystycznej w dobie kryzysu i mogą być przydatne w dalszej analizie tego sektora gospodarki.