Strona: Doktorat Macieja Antoniego Chrzanowskiego, asystenta w Katedrze Przedsiębiorczości, Zarządzania i Ekoinnowacyjności na WZ PRz / Wydział Zarządzania

2017-11-30
, red.  Piotr Cyrek

Maciej Chrzanowski, asystent w Katedrze Przedsiębiorczości, Zarządzania i Ekoinnowacyjności na Wydziale Zarządzania PRz, uzyskał w dniu 16 listopada 2017 r. stopień doktora nauk ekonomicznych w  dyscyplinie nauki o zarządzaniu nadany przez Radę Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Temat rozprawy doktorskiej: Wykorzystanie otwartych innowacji w polskich przedsiębiorstwach typu start-up. Promotor w przewodzie doktorskim: prof. dr hab. inż. Leszek Woźniak, Politechnika Rzeszowska. Recenzenci: prof. Andrzej Piotr Wiatrak oraz prof. Andrzej Pomykalski. Gratulujemy!