Strona: Dr inż. Artur Stec członkiem Prezydium Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki / Wydział Zarządzania

Dr inż. Artur Stec członkiem Prezydium Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki

2019-10-30
, red.  Piotr Cyrek

W dniach 25-26 października br. w Warszawie odbyła się V Krajowa Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP, gdzie wybrano władze na kadencję 2019-2024.

Nowym Prezesem Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP został dr inż. Janusz Szczerba z Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.

Do 11-osobowego Prezydium wszedł również przedstawiciel Politechniki Rzeszowskiej dr inż. Artur Stec (Wydział Zarządzania). Został on również wybrany na delegata na XLII Krajowy Zjazd Delegatów ZNP.

Gratulujemy i cieszymy się, że mamy naszego przedstawiciela w  Radzie Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP.