Strona: Dr inż. Artur Stec w Prezydium Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP / Wydział Zarządzania

Dr inż. Artur Stec w Prezydium Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP

2017-12-15

W wyborach uzupełniających do Prezydium Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki Związku Nauczycielstwa Polskiego, które odbyły w listopadzie 2017 roku w Warszawie został wybrany dr inż. Artur Stec. Prezydium liczy obecnie 11 członków, a kadencja trwa do 2019 roku.

Rada Szkolnictwa Wyższego i Nauki jest autonomicznym organem organizacji Związku Nauczycielstwa Polskiego działających w szkołach wyższych i instytutach naukowych. Celem Rady jest szeroko rozumiana obrona interesów i praw organizacji zakładowych zrzeszonych w Radzie oraz ich członków.