Strona: "Dydaktyczne czwartki na PRz" - nowa inicjatywa międzywydziałowa / Wydział Zarządzania

"Dydaktyczne czwartki na PRz" - nowa inicjatywa międzywydziałowa

2022-03-10
Grafika informująca o wydarzeniu, graf. I. Oleniuch

W każdym miesiącu trwającego semestru dla wszystkich nauczycieli akademickich Politechniki Rzeszowskiej realizowane będą spotkania poświęcone podnoszeniu kompetencji dydaktycznych i doskonaleniu jakości prowadzonych przez nas zajęć.

Pomysłodawcy

"Dydaktyczne Czwartki na PRz" powstały z inicjatywy pracowników naszej Uczelni: dr hab. Krystyny Kmiotek, prof. PRz (WZ) oraz dra hab. inż. Piotra Nazarko, prof. PRz (WBIŚiA), którzy będą je koordynować przez najbliższy semestr.

Dostęp do spotkań

„Dydaktyczne Czwartki” będą się odbywać w cyklu miesięcznym (jedno spotkanie w każdym miesiącu semestru) za pośrednictwem platformy MS Teams. Kod do zespołu: unofp1w

Spotkania będą nagrywane, aby umożliwić ich odsłuchanie osobom, które ze względu na prowadzone zajęcia, nie mogły wziąć w nich udziału. Poza omówieniem wybranych zagadnień, najistotniejszą częścią każdego spotkania będzie czas na rozmowę i wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Z rozmów mogą wynikać tematy kolejnych spotkań, warsztatów lub szkoleń.

Pierwsze spotkanie pt. „Active learning w dydaktyce akademickiej. Dodatek czy konieczność?” odbędzie się w dniu 17 marca 2022 r. o godz. 13.00. Link do spotkania.

Aby dołączyć do zespołu „Dydaktyczne Czwartki na PRz” na MS Teams, uzyskać dostęp do nagrań i innych materiałów, można skorzystać z odnośnika.