Strona: Warsztaty z programem MS Excel / Wydział Zarządzania

2022-03-29
, red.  Klaudia Dubiel
Grafika informująca o wydarzeniu, graf. Kinga Dębska

W poniedziałek 11 kwietnia 2022 r. Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS organizuje warsztaty z programem MS Excel, adresując je do wszystkich zainteresowanych samorealizacją i rozwojem nowych umiejętności.

Tematyka

Spotkanie zostanie poświęcone podstawowym funkcjom programu MS Excel, przydatnym dla każdego użytkownika (m.in. skróty klawiszowe usprawniające pracę).

Prowadzący

Warsztaty poprowadzi mgr Maciej Hadław, pracownik Zakładu Finansów, Bankowości i Rachunkowości (ZFBiR) na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej – pasjonat arkuszy kalkulacyjnych i optymalizacji pracy. Zawodowo zajmuje się m.in.:

• controllingiem,
  • informatycznym wspomaganiem controllingu,
  • informatyką finansową,
  • wykorzystaniem arkuszy kalkulacyjnych w rachunkowości.

Adresaci i organizacja warsztatów

Spotkanie ma charakter otwarty – mogą w nim wziąć udział studenci z wszystkich wydziałów naszej uczelni. Uczestnicy powinni dysponować własnymi laptopami. Plik do pracy na spotkaniu jest dostępny do pobrania z chmur Google oraz Microsoft.

Szczegóły

Spotkanie potrwa około 60 minut. Początek o godzinie 17:30, w sali wykładowej S3.