Strona: Finał konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej / Wydział Zarządzania

Finał konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej

2018-04-11

W dniu 10 kwietnia 2018 r. odbył się finał organizowanego pod patronatem J.M. Rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. inż. Tadeusza Markowskiego VI Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej.

Do finału zostało zakwalifikowanych 12 studentów, którzy mieli do rozwiązania test składający się 70 pytań.

Partnerem Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej jest Fundacja Warszawski Instytut Bankowości, a program jest realizowany przez Związek Banków Polskich Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Organizatorem Konkursu był Zakład Finansów, Bankowości i Rachunkowości (Wydział Zarządzania PRz). Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego był dr inż. Mirosław Sołtysiak, a sekretarzem mgr Magdalena Suraj.