Strona: Graduacja pierwszego rocznika absolwentów studiów MBA / Wydział Zarządzania

Graduacja pierwszego rocznika absolwentów studiów MBA

2022-07-05
, red.  Beata Zatwarnicka-Madura, fot. Arkadiusz Surowiec
Absolwenci z przedstawicielami władz PRz i WZ, fot. Arkadiusz Surowiec

W sobotę 2 lipca 2022 r. odbyła się Graduacja pierwszych absolwentów podyplomowych studiów Master of Business Administration (MBA) realizowanych na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Uczestnicy i goście

Niezwykle uroczysty charakter wydarzenia potwierdzili swoją obecnością prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik – rektor Politechniki Rzeszowskiej, prof. dr hab. Grzegorz Ostasz – prorektor PRz ds. studenckich i kierownik Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania PRz. W uroczystości uczestniczyły również: dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz – dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej i kierownik studiów MBA oraz dr Justyna Stecko – prodziekan WZ ds. kształcenia.

Absolwenci studiów

Pierwszą edycję studiów podyplomowych MBA ukończyło 31 osób reprezentujących różne branże, duży dorobek zawodowy i wysokie kompetencje.

Uroczystość graduacji

Na sali V-2 panowała podniosła atmosfera, przerywana niekiedy wybuchami nieukrywanej radości. Po krótkich przemówieniach i gratulacjach rektorów, absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia studiów MBA oraz kilka pamiątek. Przedstawiciel uczestników studiów MBA – Grzegorz Pelczar – w niezwykle ciekawym wystąpieniu podsumował wszystkie moduły studiów i podziękował za "bardzo dobrze przygotowany, praktyczny program studiów MBA i rewelacyjną kadrę". Na koniec wykonano pamiątkowe zdjęcia w togach i biretach.

Podziękowania od władz WZ i wykładowców

Naszym pierwszym absolwentom dziękujemy zarówno za niezwykle aktywny udział w zajęciach, jak i bardzo pozytywne opinie o studiach. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów i oczywiście zachęcamy do utrzymania kontaktu z Politechniką Rzeszowską i Wydziałem Zarządzania, także przez media społecznościowe: LinkedIn, Facebook, YouTube i Instagram.