Strona: Habilitacja dr Hanny Hall / Wydział Zarządzania

2024-04-30
, red.  Jadwiga Nycz-Wróbel
Habilitacja dr Hanny Hall
W dniu 23 kwietnia 2024 r. dr Hanna Hall, adiunkt w Katedrze Marketingu na Wydziale Zarządzania PRz, uzyskała stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości.
Stopień naukowy nadany został uchwałą Rady Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej na podstawie dorobku naukowo-badawczego oraz kolokwium habilitacyjnego. Głównym osiągnięciem była monografia pt. Satysfakcja studenta. Pomiar, modele, implikacje.
Serdecznie gratulujemy.