Strona: Habilitacja dr Marleny Lorek / Wydział Zarządzania

2022-05-31
, red.  Iwona Oleniuch, graf. Arkadiusz Surowiec
dr hab. Marlena Lorek

W dniu 21 kwietnia 2022 r. dr Marlena Lorek, adiunkt w  Zakładzie Zarządzania Projektami i Polityki Bezpieczeństwa na Wydziale Zarządzania, uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie, nadany przez Komisję Habilitacyjną i Radę Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego i Porządku Publicznego Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Ekonomii w Plovdiv.
Stopień naukowy został nadany na podstawie dorobku naukowego i kolokwium habilitacyjnego. Wiodącą pozycją była rozprawa pt.: Rola policji dla bezpieczeństwa publicznego Rzeczpospolitej Polskiej.