Strona: Habilitacja dr Oktawii Jurgilewicz / Wydział Zarządzania

2024-05-06
, red.  Sławomir Stec
dr hab. Oktawia Jurgilewicz

W dniu 23 marca 2024 r. dr Oktawia Jurgilewicz, adiunkt w Katedrze Prawa i Administracji na Wydziale Zarządzania, uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie, nadany przez Komisję Habilitacyjną i Radę Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego i Porządku Publicznego Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Ekonomii w Plovdiv. Stopień naukowy został nadany na podstawie bogatego dorobku naukowego i kolokwium habilitacynego.