Strona: I Seminarium z cyklu Metody ujawniania i zwalczania przestępczości / Wydział Zarządzania

I Seminarium z cyklu Metody ujawniania i zwalczania przestępczości

2022-05-09
, red.  Iwona Oleniuch
Grafika informująca o wydarzeniu, graf. Arkadiusz Surowiec

W środę 25 maja 2022 r. odbędzie się I Seminarium z cyklu „Metody ujawniania i zwalczania przestępczości”.

• organizator: Zakład Prawa i Administracji (ZPiA) Wydziału Zarządzania PRz,
  • termin:  25.05.2022 r.,
  • czas i miejsce: sala S1, budynek „S” Wydziału Zarządzania, godz. 09.00.
  • czas trwania: 5 godzin,
  • strona wydarzenia.

Problematyka obrad

„Cyberprzestrzeń – przestrzeń (nie)bezpieczna”

• 9:00 – rozpoczęcie seminarium
  • 9:15 - asp. Piotr Marek – Wydział Do Walki z Cyberprzestępczością KWP w Rzeszowie „Najnowsze mechanizmy działania przestępców w sieci”
  • 10:00 - Marcin Siemek – Kierownik Działu Bezpieczeństwa OLX Poland
    „Internet - nowe możliwości, ale też zagrożenia”
  • 11:00 - Anna Koral-Zagórska – Kierownik Biura Bezpieczeństwa Polski Standard Płatności Sp. z o.o.
    „Szanse i wyzwania płatności mobilnych, czyli rzecz o tym kto i jak klika BLIKA”
  • 12:00 - Mariusz Tokarski – Kierownik Zespołu ds. Współpracy z Organami Ścigania w Allegro.pl
    „Bezpieczeństwo transakcji internetowych – doświadczenia Działu Bezpieczeństwa Grupy Allegro”
  • 13:00 – Paweł Horszczaruk i Leszek Żelechowski – PLUSDATA Instytucja Specjalistyczna Sp. z o.o.
    „Gry hazardowe – szczęście czy zaprojektowane złudzenie uzyskanej wygranej”
  • 14:00 – zakończenie