Strona: Jakub Stawarz i Michał Mnich wyróżnieni przez międzynarodowe jury / Wydział Zarządzania

Jakub Stawarz i Michał Mnich wyróżnieni przez międzynarodowe jury

2018-11-29
, red.  Piotr Cyrek

W dniach 27–28 listopada 2018 r. w Karvinie (Czechy) po raz XII odbyła Międzynarodowa Konferencja Naukowa pod nazwą „International Student Seminar on Management and Financial Issues”.

Organizatorem tego interesującego wydarzenia naukowego był Silesian University in Opava School of Business Administration in Karvina we współpracy z Politechniką Rzeszowską. Koordynatorem ze strony Politechniki Rzeszowskiej był dr inż. Mirosław Sołtysiak.

Zgodnie z wieloletnią tradycją referaty przedstawione przez studentów były oceniane przez międzynarodowe jury, które przyznało I nagrodę za najlepszy referat studentom PRz Jakubowi Stawarzowi i Michałowi Mnichowi z III roku finansów i rachunkowości. Zaprezentowali oni opracowany na podstawie przeprowadzonych badań ankietowych referat pt. „Analysis of key challenges for the social insurance system in Poland”. Jakub i Michał reprezentowali Studenckie Koło Naukowe Młodych Ekonomistów działające na WZ.

Uczestnicy konferencji poza udziałem w sesjach naukowych mieli również możliwość zwiedzenia miast Karvina i Ostrava. Ponadto rywalizowali ze sobą w międzynarodowych zawodach Laser Tag.