Strona: Joanna Woźniak i Karol Fill na konferencji dotyczącej bezpieczeństwa imprez masowych / Wydział Zarządzania

2017-05-05
, red.  Joanna Woźniak

26 kwietnia br. w Warszawie odbyła się konferencja „Bezpieczeństwo na uczelniach. Organizacja imprez sportowych i artystyczno-rozrywkowych”.

W konferencji udział wzięli mgr inż. Karol Fill - absolwent WZ na kierunku logistyka, koordynator Rzeszowskich Juwenaliów w latach 2015-2016, który obecnie pełni funkcję pełnomocnika Parlamentu Studentów RP ds. bezpieczeństwa imprez masowych i niemasowych na Uczelniach Wyższych oraz mgr inż. Joanna Woźniak - asystentka w Katedrze Systemów Zarządzania i Logistyki.

Prowadzącym oraz prelegentem podczas spotkania był Karol Fill, który omówił aspekty związane z organizacją imprez o charakterze masowym jak i niemasowym.

W konferencji udział wzięło ponad 80 osób, w tym rektorzy, prorektorzy, kanclerze, pracownicy administracyjni oraz przedstawiciele organizacji studenckich z całej Polski. Uczestnicy konferencji mieli więc świetną okazją do wymiany poglądów i doświadczeń związanych z organizacją imprez masowych na uczelniach oraz do pogłębienia wiedzy z ww. zakresu.