Strona: Komunikat w sprawie organizacji kształcenia na PRz w związku z aktualną sytuacją epidemiczną / Wydział Zarządzania

2021-03-16
, red.  Arkadiusz Surowiec

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną od dnia 17 marca do dnia 3 maja 2021 r. Rektor Politechniki Rzeszowskiej, prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik wprowadza na Uczelni obowiązek realizacji wszystkich form zajęć dydaktycznych w trybie zdalnym. W siedzibie uczelni w formie stacjonarnej mogą być realizowane wyłącznie badania konieczne do przygotowania pracy dyplomowej.