Strona: Konferencja Naukowa "Kierunki rozwoju współczesnego zarządzania w nauce i w biznesie" - film podsumowujący / Wydział Zarządzania

2024-01-16
, red.  Jadwiga Nycz-Wróbel
Konferencja Naukowa "Kierunki rozwoju współczesnego zarządzania w nauce i w biznesie" - film podsumowujący,

Początek nowego roku jest często dobrą okazją do powspominania tego, co było dobre i ważne w roku poprzednim. Rok 2023 był szczególnie ważny dla Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, ponieważ obchodzono wówczas Jubileusz 30-lecia WZ. Jednym z ważniejszych wydarzeń zorganizowanych w ramach tych obchodów była Konferencja Naukowa "Kierunki rozwoju współczesnego zarządzania w nauce i w biznesie", która odbyła się w dniach 21-22 września 2023 r.

Krótkie przypomnienie

Celem konferencji była integracja środowiska naukowego oraz praktyków biznesu zainteresowanych współczesnymi wyzwaniami dla zarządzania i ekonomii, a także stworzenie klimatu do wielowymiarowej i interdyscyplinarnej dyskusji naukowej oraz wymiany dobrych praktyk.

Konferencja trwała dwa dni.  W pierwszym dniu wysłuchać można było ciekawych wystąpień władz uczelni oraz wydziału, a także zaproszonych keynote speakerów oraz praktyków biznesu. W gronie tych osób znaleźli się:

W drugim dniu wydarzenia odbyły się dwie sesje naukowe, w których wzięli udział przedstawiciele uczelni z całej Polski, w tym: Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Politechniki Białostockiej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wspólnej Szkoły Doktorantów Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. W tym dniu miało również miejsce wystąpienie przedstawiciela Banku Gospodarstwa Krajowego.

Film podsumowujący wydarzenie

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego Konferencję Naukową "Kierunki rozwoju współczesnego zarządzania w nauce i w biznesie", abyśmy mogli jeszcze raz chociaż na chwilę powrócić do tego niezwykle ważnego dla Wydziału Zarządzania wydarzenia.