Strona: Na studenckie wczasy nigdy nie ma kasy! / Wydział Zarządzania

Na studenckie wczasy nigdy nie ma kasy!

2017-11-29
, red.  Arkadiusz Surowiec

Studenckie Koło Badawczo-Naukowe Turystyki "Tuptuś" zaprasza na kolejną edycję spotkania z niekonwencjonalną turystyką na miarę studenckich kieszeni! Już po raz piąty "Tuptuś" zebrał dla Was wyjątkowych podróżników, którzy zwiedzili kawał świata przy niewielkim nakładzie finansowym!

Chcesz zobaczyć fantastyczne miejsca na świecie a nie masz kasy na drogie wczasy? Lubisz podróżować i poznawać nowe, egzotyczne miejsca? A może chcesz dowiedzieć się, jak zwiedzić glob i jeszcze na tym zarobić? Koniecznie zajrzyj do nas! Zapraszamy do budynku S, sali S 1, w środę 6 grudnia 2017 r. Początek od godz. 8.30.

W tym roku o swoich przygodach i wyzwaniach opowiedzą:

• 9:00 - 10:00 -Zuzanna Puchalska, Tomasz Gabor „Popijając ryż kumysem, czyli autostopem przez Azję”
  • 10:15 - 11:15 - Maciej Chrzanowski „Podróż - uniwersytet życia”
  • 11:30 - 12.30 - Dawid Rojek „Wielkim krokiem po Azji - od Birmy po Wietnam”
  • 12:45 - 13:45 - Ksiądz Witek Bednarz „Z księdzem na Nordkap - jak rowerem za 230 zł przejechać 5000 km”
  • 14:00 - 14:30 - Marcin Drozd „Jak w trakcie studiów podróżować, nie zbankrutować, a nawet zarobić”
  • 14.45 - 15.45 – Maciej Grzegorzek „Bieszczady i moja pasja – autorski pokaz fotografii”
  • 16.00 - 17:00 – Bartosz Kud „O spełnionych marzeniach za garść dolarów – U$Atrip2015!”

UWAGA! DO WYGRANIA CENNE NAGRODY!!!