Strona: Nagrody rektora PRz dla studentów / Wydział Zarządzania

Nagrody rektora PRz dla studentów

2022-06-02
, red.  Iwona Oleniuch, fot. Arkadiusz Surowiec
Nagrodzeni studenci Wydziału Zarządzania w towarzystwie władz uczelni i wydziału, fot. Arkadiusz Surowiec

W podziękowaniu za pracę i działania podejmowane na rzecz rozwoju i budowania pozytywnego wizerunku Politechniki Rzeszowskiej 55 studentów naszej uczelni otrzymało nagrody rektora.

Uroczystość

Uroczystość odbyła się w dniu 27 maja 2022 r. w sali V2 Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego. Prorektor PRz ds. kształcenia dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz oraz prorektor PRz ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz wraz z przedstawicielami władz poszczególnych wydziałów uroczyście wręczyli listy gratulacyjne wyróżnionym studentom.

Wyróżnieni

Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele kół naukowych, organizatorzy wielu aktywności studenckich, osoby zaangażowane w działalność Samorządu Studenckiego, medaliści różnych dyscyplin sportowych i członkowie organizacji studenckich.

Laureaci z Wydziału Zarządzania

Największą grupę wyróżnionych stanowią studenci i studentki z Wydziału Zarządzania:

1. Natalia Bobik - Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PROJECT 5”,
  2. Martyna Buczkowska – Chór Akademicki PRz,
  3. Ernest Dąbrowski - Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej „Brief” i Wydziałowy Samorząd Studencki,
  4. Norbert Drążek – Studenckie Koło Naukowe Młodych Ekonomistów i Wydziałowy Samorząd Studencki,
  5. Klaudia Dubiel - Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości „ASSETS”,
  6. Alicja Grabowy - Studenckie Koło Naukowo-Badawcze Turystyki „Tuptuś”,
  7. Piotr Leszczyński - Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja”,
  8. Natalia Marciniak – Koło Naukowe Ubezpieczeń,
  9. Mateusz Marszałek - Studenckie Koło Naukowe Logistyków „LogON”,
  10. Lidia Śmigiel – Wydziałowy Samorząd Studencki,
  11. Monika Wolanin – Studencki Zespół Pieśni i Tańca PRz "Połoniny",
  12. Patrycja Surowiec – Akademicki Związek Sportowy Politechniki Rzeszowskiej.

Gratulacje

Przywołując słowa prof. Grzegorza Ostasza

„Wszyscy Państwo świetnie pokazaliście, że można łączyć obowiązki studenta z prawdziwą pasją na różnych płaszczyznach. Serdecznie wszystkim gratulujemy",

dołączamy do gratulacji władz PRz i WZ i życzymy Państwu kolejnych równie prestiżowych nagród i wyróżnień.