Strona: Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej dla nauczycieli akademickich / Wydział Zarządzania

Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej dla nauczycieli akademickich

2023-11-22
, red.  Sławomir Stec
Uroczystość wręczenia Nagród Rektora Politechniki Rzeszowskiej dla nauczycieli akademickich,

Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej zostały przyznane nauczycielom akademickim, w tym pracownikom Wydziału Zarządzania za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne uzyskane w 2022 r. Nagrody zostały przyznane w następujących kategoriach: za uzyskanie tytułu lub stopnia naukowego, za patenty, za publikacje z listy Ministerstwa Edukacji i Nauki. Przyznane zostały również wyróżnienia na wniosek w następujących kategoriach: za osiągnięcia naukowe, za osiągnięcia dydaktyczne, za osiągnięcia organizacyjne, za całokształt dorobku.

Uroczystość odbyła się 9.11.2023 r. w auli głównej Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, którą poprowadził prorektor ds. nauki dr hab. inż. Lesław Gniewek, prof. PRz. Dyplomy nagród wręczył rektor prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik

Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych pracowników Wydziału Zarządzania.

Nagrody za uzyskane tytuły i stopnie naukowe

Tytuł naukowy profesora: prof. dr hab. Yuriy Bilan

Stopień naukowy doktora habilitowanego: dr hab. Marlena Lorek, prof. PRz

Stopień naukowy doktora: dr Magdalena Bochenek, dr Dawid Kisiel, dr Maria Kubacka, dr Patryk Masłowski, dr inż. Kornelia Osieczko-Potoczna, dr Iwona Wojciechowska

Nagrody za patenty

dr inż. Łukasz Kulig, dr hab. inż. Krzysztof Tereszkiewicz, prof. PRz

Nagrody za publikacje

Nagrodami za publikacje o liczbie punktów 200 zostali wyróżnieni: dr inż. Łukasz Kulig, dr hab. inż. Krzysztof Tereszkiewicz, prof. PRz.

Nagrodami za publikacje o liczbie punktów 140 zostali wyróżnieni: prof. dr hab. Yuriy Bilan, dr Katarzyna Chudy-Laskowska, dr hab. Marek Delong, prof. PRz, dr Paweł Hydzik, dr Maria Kubacka, dr hab. inż. Krzysztof Kud, prof. PRz, dr hab. inż. Dariusz Kusz, prof. PRz, dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz, dr hab. Grzegorz Mentel, prof. PRz, mgr Urszula Mentel, dr inż. Joanna Nakonieczny, dr hab. Tadeusz Olejarz, prof. PRz, prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, dr Tomasz Pisula, mgr Jan Polaszczyk, dr Marek Sobolewski, dr inż. Sławomir Stec, dr Justyna Stecko, dr Jolanta Stec-Rusiecka, dr Iwona Wojciechowska, mgr inż. Elżbieta Wolanin, dr inż. Joanna Woźniak, dr hab. inż. Marian Woźniak, prof. PRz, dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz, dr Dominik Zimon, prof. PRz, dr inż. Grzegorz Zimon.

Nagrodami za publikacje o liczbie punktów 100 zostali wyróżnieni: dr Svitlana Bilan, prof. dr hab. Yuriy Bilan, prof. dr hab. Marcin Jurgilewicz, dr Oktawia Jurgilewicz, dr inż. Adriana Kaszuba-Perz, dr Waldemar Krztoń, dr inż. Bożena Kusz, dr hab. Marlena Lorek, prof. PRz, dr hab. inż. Marek Magniszewski, prof. PRz, prof. dr hab. inż. Vasyl Mateichyk, dr hab. Grzegorz Mentel, prof. PRz, mgr Urszula Mentel, dr Tomasz Misiak, dr hab. Izabela Oleksiewicz, prof. PRz, dr Marek Sobolewski, dr hab. Jacek Strojny, prof. PRz, dr Dominik Zimon, prof. PRz.

Nagrodami za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne zostali wyróżnieni: dr inż. Paulina Bełch, dr hab. Bogusław Bembenek, prof. PRz, dr Marzena Hajduk-Stelmachowicz, dr inż. Karolina Kowalczyk, dr inż. Łukasz Kulig, dr hab. Marlena Lorek, prof. PRz, dr hab. Izabela Oleksiewicz, prof. PRz, dr Iwona Oleniuch, mgr Magdalena Rejman-Zientek, dr inż. Mirosław Sołtysiak, dr Krzysztof Surowiec, mgr Iwona Ślęzak-Gładzik, dr hab. inż. Krzysztof Tereszkiewicz, prof. PRz, dr Joanna Wiażewicz, dr hab. Lucyna Witek, prof. PRz, dr Iwona Wojciechowska, dr inż. Dariusz Wyrwa, dr inż. Grzegorz Zimon.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.