Strona: Nasz wykładowca na University of Ruse (Bułgaria) / Wydział Zarządzania

Nasz wykładowca na University of Ruse (Bułgaria)

2019-05-31
, red.  Piotr Cyrek

Nie od dziś wiadomo, że wymiana międzynarodowa to świetna okazja do podnoszenia kompetencji zawodowych. W dniach 19-25.05.2019 r. dr Jacek Strojny z Katedry Ekonomii Politechniki Rzeszowskiej przebywał na wymianie w ramach Erasmus+ na University of Ruse (Bułgaria). W trakcie pobytu m.in. miał zajęcia dla studentów z Faculty of Business and Management (zajęcia z zakresu zarządzania projektami). Przeprowadził również seminarium naukowe na temat metodologii badań w naukach o zarządzaniu oraz naukach ekonomicznych na przykładzie prowadzonych przez siebie badań. To spotkanie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz poszukiwania pól dalszej współpracy. Jednym z ważnych tematów rozmów były kierunki współpracy w zakresie nauki oraz dydaktyki pomiędzy Wydziałem Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej oraz Faculty of Business and Management (w tym w zakresie rozwijanych na obu wydziałach czasopism naukowych).