Strona: Pasjonaci wiedzy finansowo-bankowej zmagali się z półfinałowym testem / Wydział Zarządzania

Pasjonaci wiedzy finansowo-bankowej zmagali się z półfinałowym testem

2021-03-16

W dniu 12 marca 2021 r. odbył się półfinał IX Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej. Obecna edycja konkursu odbywa się na platformie Teams. Do półfinału Konkursu zostało zakwalifikowanych 29 studentów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w eliminacjach. Uczestnicy półfinału mieli do rozwiązania test składający się z 75 pytań, który pozwoli na wyłonienie 10 finalistów. Zagadnienia z testu nie były skomplikowane, aczkolwiek wymagały odpowiedniej wiedzy. Nie ulega wątpliwości, że na finał nie ma szans ten, kto na bieżąco nie interesuje się finansami i bankowością, w tym także zmianami prawnymi w tym obszarze.

Partnerem Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej jest Fundacja Warszawski Instytut Bankowości oraz Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Organizatorem Konkursu był Zakład Finansów, Bankowości i Rachunkowości (Wydział Zarządzania PRz) we współpracy z Kołem Naukowym Finansów i Zarządzania.

Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego był dr inż. Mirosław Sołtysiak.