Strona: Po angielsku o zarządzaniu współczesnymi organizacjami / Wydział Zarządzania

Po angielsku o zarządzaniu współczesnymi organizacjami

2019-06-02

W dniu 30 maja 2019 r. na Wydziale Zarządzania odbyło się pierwsze Międzynarodowe Seminarium Naukowe pt. Challenges of modern management zorganizowane przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami „Project 5”. W wydarzeniu udział wzięli studenci Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej oraz studenci z programu Erasmus+. Wystąpienia studentów dotyczyły interesujących aspektów zarządzania współczesnymi organizacjami – w szczególności przywództwa, funkcjonowania zespołów czy też zarządzania projektami. Konferencja prowadzona była w języku angielskim.

Opiekunami SKN Project 5 są: dr Jolanta Stec Rusiecka oraz dr Jacek Strojny