Strona: Półfinał X Konkursu Wiedzy Finansowo – Bankowej / Wydział Zarządzania

Półfinał X Konkursu Wiedzy Finansowo – Bankowej

2022-01-28
, red.  Mirosław Sołtysiak
Uczestnicy konferencji (zrzut ekranu).

27 stycznia 2022 r. odbył się półfinał X Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej organizowanego pod patronatem rektora PRz prof. dr. hab. inż. Piotra Koszelnika.

Półfinał

Tegoroczna edycja konkursu odbywa się na platformie Teams. Do półfinału zostało zakwalifikowanych 31 studentów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w eliminacjach. Uczestnicy mieli do rozwiązania test składający się z 70 pytań.Jego wyniki pozwolą wyłonić 10 finalistów.

Organizatorzy

Organizatorem Konkursu jest Zakład Finansów, Bankowości i Rachunkowości z Wydziału Zarządzania PRz, we współpracy z Kołem Naukowym Finansów i Zarządzania.

Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego jest dr inż. Mirosław Sołtysiak.

Partnerami konkursu są Fundacja Warszawski Instytut Bankowości, Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem oraz Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej.