Strona: Przedstawiciele Wydziału Zarządzania zaopiniowali kandydatkę na dziekana / Wydział Zarządzania

Przedstawiciele Wydziału Zarządzania zaopiniowali kandydatkę na dziekana

2020-05-12
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

W dniu 11 maja 2020 r., zgodnie z prośbą Rektora-Elekta Politechniki Rzeszowskiej, dra hab. inż. Piotra Koszelnika, prof. PRz, na Wydziale Zarządzania zostały zorganizowane konsultacje dotyczące powołania dziekana WZ, który będzie pełnił swą funkcję od 1 września 2020 roku.

O zorganizowanie konsultacji poproszony został prof. dr hab. Grzegorz Ostasz – przewodniczący Konwentu Profesorów Wydziału Zarządzania.

Przedstawiciele Wydziału Zarządzania (trzynastu elektorów, kierownik administracyjny Wydziału oraz przewodnicząca wydziałowego samorządu studenckiego) pozytywnie zaopiniowali zaproponowaną przez Rektora-Elekta kandydaturę dr hab. Beaty Zatwarnickiej-Madury, prof. PRz, na dziekana WZ w kadencji 2020–2024.

Uczestnicy spotkania zostali zapoznani z programem kandydata na dziekana. Następnie wysłuchali odpowiedzi na zgłoszone pytania.