Strona: Rusza III edycja Programu "Legia Akademicka" / Wydział Zarządzania

Rusza III edycja Programu "Legia Akademicka"

2019-10-18
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

W dniu 18 października 2019 r. na Wydziale Zarządzania PRz odbyło się spotkanie z osobami chcącymi uczestniczyć w III edycji Programu „Legia Akademicka”. Kierownik Biura PRz „Legia Akademicka” ppłk dr inż. Marek Barć oraz mjr Konrad Radzik z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Rzeszowie i kpr. rezerwy Anita Kasperska (studentka WZ kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne) omówili wszystkie zagadnienia dotyczące kwalifikacji do Programu, wymogi organizacyjne oraz tryb szkolenia teoretycznego i praktycznego. Na sali oprócz studentów PRz znaleźli się również studenci z innych rzeszowskich uczelni.