Strona: Sesja posterowa w ramach II Ogólnopolskiego Seminarium Naukowego „Wyzwania logistyki wobec zagrożeń współczesnego świata” / Wydział Zarządzania

2022-01-27
, red.  P. Bednarska, I. Oleniuch
Grafika informująca o wydarzeniu, graf. P. Bednarska

28 stycznia 2022 r. odbędzie się sesja posterowa organizowana w ramach II Ogólnopolskiego Seminarium Naukowego „Wyzwania logistyki wobec zagrożeń współczesnego świata”.

Organizator

Wydarzenie jest organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Logistyków “LogOn”, którego opiekunami naukowymi są dr inż. Paulina Bełch i mgr Paweł Bełch z Zakładu Systemów Zarządzania i Logistyki na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Tematyka

Wśród tegorocznych tematów dyskusji znajdą się m.in.:

• transport towarów z Chin w dobie pandemii Covid19,
  • ekologistyka w funkcjonowaniu Sił Zbrojnych RP,
  • automatyzacja a człowiek,
  • co z tym Brexitem?

Księga posterów

Organizatorzy zapraszają do zapoznania się z księgą posterów, a także do uczestnictwa w seminarium i dyskusji w trakcie trwania sesji posterowej, która zostanie zrealizowana na platformie MS Teams (kod do zespołu: qedz39o). Pytania do autorów posterów można przesyłać na maila SKNL „LogOn”.

Dodatkowe informacje o Seminarium można znaleźć w Aktualnościach WZ.