Strona: Spotkania na WZ z pracownikami jednostek / Wydział Zarządzania

Spotkania na WZ z pracownikami jednostek

2020-12-21

W dniach 24.11.2020 r. – 02.12.2020 r. na platformie MS Teams odbyły się spotkania władz Wydziału Zarządzania ze wszystkimi pracownikami naukowymi i administracyjnymi. W trakcie spotkań podsumowano wyniki badań ankietowych przeprowadzonych wśród pracowników WZ, omówiono efekty rekrutacji oraz przedyskutowano problemy związane ze zdalnym kształceniem.  Przybliżone zostały także programy rozwojowe, zagadnienia związane z ewaluacją oraz wprowadzone zmiany na Wydziale. Dziekan WZ dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz wytyczyła nowe cele i zadania na najbliższą przyszłość.