Strona: Spotkanie władz uczelni i wydziału z przedstawicielami służb mundurowych / Wydział Zarządzania

Spotkanie władz uczelni i wydziału z przedstawicielami służb mundurowych

2023-09-09
, red.  Beata Zatwarnicka-Madura, Sławomir Stec
Spotkanie władz uczelni i wydziału z przedstawicielami służb mundurowych

W dniu 5 września 2023 r. w sali obrad Senatu odbyło się spotkanie władz Wydziału Zarządzania z przedstawicielami służb mundurowych. Ze strony władz wydziału obecni byli: dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz – Dziekan Wydziału oraz dr hab. Tadeusz Olejarz, prof. PRz – Prodziekan ds. Rozwoju. W spotkaniu brał również udział  JM Rektor prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik oraz prof. dr hab. Grzegorz Ostasz – Prorektor ds. studenckich, a także mgr Artur Polakiewicz.

Na spotkanie spośród służb mundurowych przybyli przedstawiciele:

Podczas spotkania omówiono możliwości współpracy na różnych płaszczyznach. Skupiono się na prezentacji  kierunków na studiach pierwszego i drugiego stopnia prowadzonych na wydziale oraz przedstawiono ofertę edukacyjną na studiach podyplomowych. Przeprowadzono również rozmowy mające na celu identyfikację i analizę potrzeb szkoleniowych tych instytucji, które przyczynią się skutecznie do opracowania nowych programów studiów oraz specjalności, a także studiów podyplomowych, kursów i szkoleń odpowiadających na aktualne potrzeby rynku.