Strona: Stopień doktora habilitowanego dla Tadeusza Olejarza / Wydział Zarządzania

Stopień doktora habilitowanego dla Tadeusza Olejarza

2021-05-28
, red.  Piotr Cyrek
dr hab. Tadeusz Olejarz

W dniu 23 kwietnia 2021 r. dr Tadeusz Olejarz, adiunkt w Zakładzie Systemów Zarządzania i Logistyki na Wydziale Zarządzania uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse, nadany przez Komisję Habilitacyjną i Radę Wydziału Finansów Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Finansów w Sofii.

Stopień naukowy nadany został na podstawie dorobku naukowego i kolokwium habilitacyjnego. Wiodącą pozycją była rozprawa pt.: Efektywność finansowa zaopatrzenia logistycznego Wojska Polskiego.

Gratulujemy!