Strona: Studenci logistyki z wizytą w przedsiębiorstwach Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec / Wydział Zarządzania

2016-06-03

W dniu 1 czerwca br. grupa studentów III roku Logistyki miała okazję uczestniczenia w zajęciach terenowych w Strefie Ekonomicznej EURO-PARK Mielec. Zajęcia terenowe odbyły się w ramach realizowanych przez studentów przedmiotów: Transport wewnętrzny, Gospodarka Magazynowa oraz Projektowanie procesów. W ramach zajęć studenci odwiedzili przedsiębiorstwo Autopart S.A. producenta akumulatorów, zakłady farmaceutyczne Colfarm S.A. producenta suplementów diety i leków OTC oraz centrum logistyczne największej polskiej grupy meblarskiej Black Red White producenta i dystrybutora mebli oraz artykułów wyposażenia. Uczestnicy podczas zajęć mieli okazję zapoznania się z procesami produkcyjnymi, transportem wewnętrznym, gospodarką magazynową oraz nowoczesnym parkiem maszynowym przedsiębiorstw. Organizatorami oraz uczestnikami zajęć terenowych byli dr hab. inż. Mirosław Śmieszek, prof. PRz, dr inż. Magdalena Dobrzańska oraz dr inż. Paweł Dobrzański.