Strona: Studiuj z głową, bo to inwestycja na przyszłość / Wydział Zarządzania

Studiuj z głową, bo to inwestycja na przyszłość

2018-01-31
, red.  Piotr Cyrek / fot. A. Surowiec

Beata Frąckowiak, studentka Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, która wzięła udział w konkursie „Inwestycja w Przyszłość” zorganizowanym przez PZU S.A. znalazła się w gronie zwycięzców. Doskonale zaprezentowała pomysł na siebie, na swe życie, na przyszłość zawodową. W nagrodę otrzymała 5000 zł, które planuje wydać na dalsze samodoskonalenie się.

Pani Beata chciałaby działać w marketingu i mieć własną prężnie działającą firmę. Pasjonuje się PR i szeroko pojętym marketingiem. Pisze pracę magisterską na temat Social Media. O konkursie powiedział Jej i Jej koleżankom dr Maciej Chrzanowski. Miała tylko jeden dzień, by przygotować specjalny film o sobie, co było zasadniczym warunkiem udziału w konkursie.

Beata Frąckowiak lubi jeść wszelakie sałatki, jest zodiakalnym bykiem i ma głowę pełną całkiem realnych pomysłów. W dniu 30 stycznia 2018 r. wysiłki i zwycięstwo naszej studentki zostały zauważone również przez dziekana WZ, dra hab. inż. Stanisława Gędka, prof. PRz, który na specjalnym spotkaniu wraz z prodziekanami pogratulował zwycięstwa i życzył dalszych niekonwencjonalnych pomysłów zaistnienia w świecie realnych i w świecie mediów społecznościowych. Dziekani mieli także okazję szczegółowo (z pierwszej ręki) dowiedzieć się, jak wyglądały kulisy tego konkursu, w którym udział brało blisko 90 osób z całej Polski.

Szerzej o Beacie Frąckowiak i o tym, jak studiować, by czegoś się nauczyć i zdobyć doświadczenie, będzie można przeczytać w kolejnym wydaniu "Gazety Politechniki".