Strona: Udział I. Wojciechowskiej w Targach Pracy w Zespole Szkół Ekonomicznych / Wydział Zarządzania

Udział I. Wojciechowskiej w Targach Pracy w Zespole Szkół Ekonomicznych

2023-04-18
, red.  Iwona Wojciechowska, Sławomir Stec
Dr Iwona Wojciechowska,

W dniu 4 kwietnia 2023 roku dr Iwona Wojciechowska z Katedry Marketingu, na zaproszenie dyrekcji szkoły, uczestniczyła w Targach Pracy organizowanych w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rzeszowie. Na corocznie odbywającym się wydarzeniu, którego celem jest przyjrzenie się aktualnym trendom panującym na rynku pracy, obecni byli przedstawiciele firm, instytucji związanych z rynkiem pracy oraz uczelni wyższych.

Dr Iwona Wojciechowska, reprezentująca Wydział Zarządzania, jako zaproszony ekspert przeprowadziła warsztaty dla uczniów pt. „Autoprezentacja w sieci, czyli jak w praktyce wykorzystać efekt aureoli”.

Udział dr Iwony Wojciechowskiej w Targach Pracy był jednym z elementów realizacji porozumienia o współpracy, które w dniu 13 grudnia 2022 roku zostało podpisane przez Politechnikę Rzeszowską im. Ignacego Łukasiewicza oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie.