Strona: Warsztaty SCRUM organizowane przez @SKN Project 5 / Wydział Zarządzania

2024-03-16
, red.  Wiktoria Podsiadła, Sławomir Stec
Warsztaty SCRUM,

18 marca 2024 roku (poniedziałek), o godzinie 17:30, @SKN Project 5 zaprasza na wyjątkowe warsztaty SCRUM. Wydarzenie odbędzie się w sali S-1. Serdecznie zachęcamy wszystkich entuzjastów metodyk zwinnych, studentów oraz profesjonalistów do uczestnictwa w tym niepowtarzalnym spotkaniu.

SCRUM to jedna z najpopularniejszych metodologii zarządzania projektami, która znajduje zastosowanie nie tylko w branży IT. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak efektywnie korzystać ze SCRUM'a, aby przyniósł Ci korzyści zarówno na ścieżce zawodowej, jak i w życiu prywatnym, to te warsztaty są dla Ciebie!

Prelegenci

• Karol Kibałko - Prezes Zarządu firmy NeGeTe, który dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu podzieli się praktyczną wiedzą o wdrażaniu i korzystaniu z SCRUM'a.

• Adrian Draus i Paweł Jaskuła - dwaj absolwenci Politechniki Rzeszowskiej, kierunku Zarządzania, którzy mają bogate doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i podzielą się nabytą wiedzą, pokazując jak skutecznie stosować metodyki zwinne w praktyce.

Czego Się Dowiesz?

Uczestnicy warsztatów zdobędą cenne wskazówki na temat:

• Wprowadzenia i zasad pracy z metodologią SCRUM.
  • Praktycznego zastosowania SCRUM'a w różnych projektach.
  • Korzyści płynących z efektywnego stosowania SCRUM'a zarówno w pracy, jak i w codziennym życiu.

Informacje Dodatkowe

Data: 18 marca 2024 (poniedziałek)
Miejsce: Sala S-1

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do rozwoju zawodowego i osobistego. Po więcej informacji zapraszamy na social media organizatorów. Dołącz do nas i odkryj, jak metodyka SCRUM może zmienić Twoje podejście do pracy i codziennych wyzwań!