Strona: Wykład dla szkół w ramach działania "Z technikum na politechniki" / Wydział Zarządzania

Wykład dla szkół w ramach działania "Z technikum na politechniki"

2023-05-06
, red.  Joanna Wiażewicz, Jadwiga Nycz-Wróbel
Uczestnicy wykładu dla szkół w ramach działania "Z technikum na politechniki"

24 kwietnia 2023 roku na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbył się kolejny wykład dla szkół w ramach projektu Ministerstwa Edukacji i Nauki pt.: Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, działanie „Z technikum na politechniki" .

Uczestnicy i tematyka

Tym razem w wykładzie uczestniczyło 41 uczniów z Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łańcucie, którzy uczą się na kierunkach: technik reklamy, technik fryzjerstwa oraz technik rachunkowości. Uczniom towarzyszyły opiekunki: mgr inż. Renata Natońska – wicedyrektor; mgr Barbara Cyma - nauczyciel przedmiotów ekonomiczno – handlowo – reklamowych i podstaw przedsiębiorczości oraz mgr Sabina Pelc - nauczyciel przedmiotów reklamowych i wychowawca klasy III RH.

Wykład pt.: „Różne oblicza technologii w marketingu i sprzedaży" poprowadziła dr Joanna Wiażewicz z Katedry Marketingu WZ.