Strona: Wykład pt.: „Co warto wiedzieć o tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań IT dla logistyki przedsiębiorstw?” / Wydział Zarządzania

2023-06-18
, red.  Paweł Dobrzański
Wykład pt.: „Co warto wiedzieć o tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań IT dla logistyki przedsiębiorstw?”,

W dniu 14 czerwca 2023 r. gościliśmy na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza kadrę zarządzającą i kierowniczą firmy Asiston w osobach: Jakub Bajerlajn - wiceprezes firmy Asiston, Weronika Drewniak - kierownik projektów marketingowych oraz Krzysztof Feret - kierownik projektów informatycznych.

Wykład

W ramach wizyty został wygłoszony wykład pt.: „Co warto wiedzieć o tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań IT dla logistyki przedsiębiorstw?” Wykład przeprowadził dr inż. Krzysztof Feret. Prelegent jest specjalistą w zakresie inżynierii procesów w transporcie, logistyce i łańcuchach dostaw. Jako konsultant biznesowy jest autorem i współautorem blisko dwudziestu projektów restrukturyzacji przedsiębiorstw w południowo-wschodniej Polsce.
Organizatorem wykładu był prodziekan ds. kształcenia dr inż. Paweł Dobrzański.