Strona: Wykład przedstawiciela Urzędu Dozoru Technicznego / Wydział Zarządzania

Wykład przedstawiciela Urzędu Dozoru Technicznego

2023-04-12
, red.  Paweł Dobrzański, Sławomir Stec
Wykład pt.: „Rola Urzędu Dozoru Technicznego w bezpiecznej eksploatacji urządzeń transportu bliskiego"

W dniu 30 marca 2023 r. studenci kierunku logistyka mieli możliwość wysłuchania wykładu pt.: „Rola Urzędu Dozoru Technicznego w bezpiecznej eksploatacji urządzeń transportu bliskiego". Wykład przeprowadził Marcin Rogusz. Prelegent od szesnastu lat pracuje w Urzędzie Dozoru Technicznego w Dziale Urządzeń Transportu Bliskiego, obecnie na stanowisku Starszego Specjalisty UTB. Od początku zatrudnienia w UDT głównym obszarem jego aktywności są badania techniczne urządzeń transportu bliskiego, a od niedawna również odnawialne źródła energii.

Organizatorem wykładu był prodziekan ds. kształcenia dr inż. Paweł Dobrzański.