Strona: XII Konkurs Wiedzy Finansowo–Bankowej - Półfinał / Wydział Zarządzania

2024-01-22
, red.  Mirosław Sołtysiak
XII Konkurs Wiedzy Finansowo–Bankowej - Półfinał,

W dniu 19 stycznia 2022 r. odbył się półfinał XII Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej organizowanego pod patronatem J.M. Prof. dr hab. inż. Piotra Koszelnika, Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Obecna edycja konkursu odbyła się na platformie  MS Teams. Do półfinału Konkursu zostało zakwalifikowanych 29 studentów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w eliminacjach. Uczestnicy półfinału mieli do rozwiązania test składający się z 72 pytań, który pozwoli na wyłonienie 10 finalistów.

Partnerem Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej jest Fundacja Warszawski Instytut Bankowości, Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem oraz Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej.

Organizatorem Konkursu była Katedra Finansów, Bankowości i Rachunkowości (Wydział Zarządzania PRz) we współpracy z Kołem Naukowym Finansów i Zarządzania.

Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego był dr inż. Mirosław Sołtysiak.