Strona: XXIII edycja ADventure - Nocnych Spotkań z Reklamą za nami / Wydział Zarządzania

XXIII edycja ADventure - Nocnych Spotkań z Reklamą za nami

2024-01-03
, red.  Antoni Wołkowicz, Sławomir Stec
ADventure - Nocne Spotkanie z Reklamą,

12 grudnia 2023 r. odbyła się XXIII edycja wyjątkowego wydarzenia "ADventure - Nocne Spotkanie z Reklamą", zorganizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej "Brief". Impreza, która ma już swoją tradycję, zgromadziła entuzjastów reklamy, by wspólnie przeżywać emocje, jakie niosą ze sobą najlepsze reklamy z całego świata.

O wydarzeniu

Spotkanie było okazją do podziwiania reklam, które nie tylko bawiły, ale również wzruszały, dostarczając uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Wydarzenie to, jedyne w swoim rodzaju w Polsce, przyciągnęło uwagę nie tylko studentów i wykładowców, ale również znakomitych osobistości z naszej uczelni. Wśród gości honorowych znaleźli się: JM prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik, Rektor Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, Prorektor ds. studenckich Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, dr inż. Paweł Dobrzański, Prodziekan ds. kształcenia Wydziału Zarządzania oraz pani mgr Ewelina Nycz, opiekun SKNKM "Brief".

Spotkanie zakończyło się owacjami na stojąco, co świadczy o ogromnym sukcesie wydarzenia. Pozytywne opinie i emocjonalne reakcje uczestników były najlepszym dowodem na to, że ADventure - Nocne Spotkanie z Reklamą ma w Polsce swoje niezastąpione miejsce.

Organizatorzy, zadowoleni z wyników tegorocznej edycji, już teraz zapowiadają przygotowania do kolejnej edycji tego wydarzenia, obiecując jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń.