Strona: Zakończenie 2. edycji podyplomowych studiów Master of Business Administration (MBA) / Wydział Zarządzania

2023-07-05
, red.  Joanna Nakonieczny
Absolwenci podczas graduacji,

W dniu 1 lipca 2023 r. odbyła się graduacja uczestników 2. edycji podyplomowych studiów Master of Business Administration (MBA) realizowanych na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Absolwenci studiów

Drugą edycję studiów ukończyły dwie grupy uczestników, w sumie 44 absolwentów, odznaczających się wysokimi kompetencjami i posiadającymi duże doświadczenie zawodowe.

Uroczystość graduacji

Uroczystość uświetnili swoją obecnością prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik – rektor Politechniki Rzeszowskiej, prof. dr hab. Grzegorz Ostasz – prorektor PRz ds. studenckich i kierownik Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania PRz. W ceremonii wzięły udział również: dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz – dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej i kierownik studiów MBA oraz dr Justyna Stecko – prodziekan Wydziału Zarządzania ds. kształcenia.

Atmosfera podczas uroczystości była podniosła i pełna radości. Po przemówieniach Władz Uczelni, absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia studiów podyplomowych MBA. Podczas ceremonii głos zabrali także Panowie: Leszek Mucha i Zdzisław Kliś, którzy podziękowali za wspaniałe doświadczenie, jakim były ukończone studia oraz za rewelacyjną kadrę. Złożono także podziękowania dla dwóch starostów: Pana Zdzisława Klisia i Pani Sylwii Popis. Na koniec wykonano pamiątkowe zdjęcia w togach i biretach.

Gratulacje

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych. Dziękujemy także za zaufanie jakim obdarzyli Politechnikę Rzeszowską oraz za świetne rekomendacje w mediach społecznościowych.