Strona: Zbliża się nabór studentów do programu Top Young 100 / Wydział Zarządzania

Zbliża się nabór studentów do programu Top Young 100

2021-11-18
, red.  Kornelia Osieczko-Potoczna
Grafika informująca o wydarzeniu

W kwietniu 2022 roku rozpocznie się piąta już edycja prestiżowego programu rozwojowego Top Young 100. Jest to inicjatywa Polskiego Stowarzyszenia  Menedżerów Logistyki i Zakupów, dedykowana wydziałom zarządzania w całym kraju, w tym kierowana również do studentów Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

O Programie

Inicjatywa jest wyjątkową okazją do rozwoju wiedzy, umiejętności oraz kompetencji społecznych przez studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw, zarządzaniem i inżynierią produkcji, analityką gospodarczą, analizą i zarządzaniem w biznesie, automatyką i robotyką. Rekrutacja jest kilkuetapowa. Pierwszy etap odbywa się na uczelni macierzystej kandydatów i jest prowadzony przez opiekuna akademickiego programu. Na naszej uczelni jest to mgr inż. Kornelia Osieczko-Potoczna z Zakładu Systemów Zarządzania i Logistyki WZ.

Webinar na temat wydarzenia

Studentów zainteresowanych udziałem w tej cennej inicjatywie zapraszamy do uczestnictwa w webinarze informacyjnym dla kandydatów, podczas którego zostaną omówione zasady udziału i korzyści programu. Będzie to również doskonała okazja do spotkania z absolwentami programu,  którzy opowiedzą, co osiągnęli dzięki konferencjom, szkoleniom, wizytom studyjnym i wyjazdom integracyjnym, które oferuje Top Young 100.

Webinar odbędzie się 23.11.2021, to jest we wtorek, o 18:30 na platformie Zoom. Na spotkanie można się zalogować korzystając z poniższego linku:

Dodatkowe informacje

Ze szczegółami dotyczącymi programu oraz informacjami na temat poprzednich i bieżącej edycji można zapoznać się na stronach: