Strona: 1 lutego rusza rekrutacja do kolejnej edycji ogólnopolskiego programu Top Young 100 / Wydział Zarządzania

2024-01-30
, red.  Kornelia Osieczko-Potoczna, Sławomir Stec
VII edycja Top Young 100,

Top Young 100 To cykliczny, roczny program rozwojowy dla najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw, angażujący biznes w aktywne uczestniczenie w procesach edukacyjnych. ​​Generuje lepiej przygotowane talenty, wyższe dopasowanie do pracodawcy​​.

O programie

Główną osią Programu są realne wyzwania biznesowe firm partnerskich, rozwiązywane przez grupy studentów. Wykorzystanie teoretycznej wiedzy młodego pokolenia w praktycznych działaniach, a także ich świeże perspektywy, prowadzą do tworzenia wartościowych rozwiązań, które są inspiracją dla kadry menadżerskiej firm. Ponadto, studenci rozwijają swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach, które są projektowane i realizowane we współpracy z partnerami biznesowymi. Podczas edycji, każdy uczestnik rozwija swoją ścieżkę kariery pod okiem mentora (doświadczonego eksperta biznesowego). Program umożliwia również nawiązywanie kontaktów z kolegami z różnych części Polski, jak i z kierownictwem krajowych oraz międzynarodowych przedsiębiorstw.

Top Young 100 to skuteczna platforma synergii trzech środowisk: studenckiego, biznesowego i akademickiego. Od kilku lat Program jest unikatową inicjatywą identyfikującą najlepsze talenty, wspierającą ich rozwój i dalszą ścieżkę kariery. Dla firm to okazja do efektywnego employer brandingu oraz sprawdzenia w akcji najlepszych młodych talentów jako potencjalnych pracowników. Co roku Program angażuje ponad 20 czołowych przedsiębiorstw krajowych i międzynarodowych.

Rynek pracy intensywnie poszukuje digitalowych kompetencji u pracowników, stąd w VII edycji Program Top Young 100 zadba nie tylko o rozwój uczestników z zakresu łańcucha dostaw, ale również da im okazję do wzbogacenia zrozumienia procesów transformacji cyfrowej, wykorzystania w codziennej pracy wizualnego języka programowania i wiele innych tak, aby będąc logistykiem, zakupowcem itp. skutecznie budować cyfrowe rozwiązania dostosowane do potrzeb rynku.

Wraz z VII edycją Top Young 100 rozpoczynamy działania Platformy Internetowej Top Young 100, która daje dostęp do wyselekcjonowanych ofert pracy dla absolwentów i uczestników Programu.

Więcej informacji znajdą Państwo w mediach społecznościowych (Facebook, Linkedin) oraz u opiekuna programu na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza – dr inż. Kornelii Osieczko-Potocznej pod adresem e-mail.