Strona: 23 listopada odkryj z "Tuptusiem" tajemniczy świat za drzwiami... / Wydział Zarządzania

23 listopada odkryj z "Tuptusiem" tajemniczy świat za drzwiami...

2020-11-20
Działające na Wydziale Zarządzania Studenckie Koło Naukowo-Badawcze Turystyki "Tuptuś"  zaprasza na I Konferencję Naukową "Behind the door - świat za drzwiami". Konferencja odbędzie się w dniu 23.11.2020, początek o godzinie 16:30.
Celem naukowego spotkania jest poszerzenie wiedzy uczestników Konferencji z tematów dotyczących funkcjonowania turystyki w czasach kryzysu. Mowa będzie m.in. o takich problemach jak:
  • turystyka w czasie epidemii;
  • kryzys ekonomiczny w branży turystycznej;
  • katastrofy lotnicze;
  • bezpieczeństwo w turystyce;
  • overtourism;
  • zagrożenia ekologiczne wynikające z turystyki.
Więcej informacji na stronie wydarzenia.
Serdecznie zapraszamy!
Powrót do archiwum aktualności